Ксет аналоги и цены

Всего найдено 103 аналога Ксет
Все аналоги Ксет подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Пароксетин
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Ксет в ближайшей аптеке

Классификация лекарственного препарата Ксет

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Ксет совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: пароксетин

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Ксет представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КСЕТ®

                                                                                                                                                     (XET®)

 

Склад:

діюча речовина: пароксетин;

1 таблетка містить пароксетину  гілрохлорид гемігідрат еквівалентного             пароксетину  20 мг;

допоміжні речовини: кальцію фосфат, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний,  полісорбат, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят (тип А),

оболонка: гідроксипропілметилцелюлоза, індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, тальк.

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Антидепресанти. Селективні інгібітори зворотного нейронального захоплення серотоніну. Код  АТС N06A B05.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування депресій будь-якої вираженості та депресивних станів.

Лікування обсесивно-компульсивних розладів.

Лікування та профілактика панічних розладів.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до активної речовини препарату або до будь-якого його компонента.  Одночасне застосування інгібіторів МАО, включаючи лінезолід – антибіотик, що є зворотним неселективним інгібітором моноамінооксидази,  та  протягом 2 тижнів після їх відміни.

Протипоказане одночасне застосування з тіоридазином, препаратами, що містять триптофан, пімозидом.

Вагітність, період годування груддю, дитячий вік.

 

Спосіб застосування та дози.

Депресія. Рекомендована доза – 20 мг на добу. Для лікування деяких хворих може знадобитися поступове збільшення дози на 10 мг залежно від клінічної відповіді до 50 мг на добу. Доза призначається індивідуально протягом перших 2-3 тижнів лікування та коригується з урахуванням клінічних проявів.

Обсесивно-компульсивні розлади. Рекомендованою дозою є 40 мг на добу. Лікування розпочинають з добової дози 20 мг, а потім щотижня добову дозу поступово підвищують на 10 мг. Лікування  деяких  хворих  потребує  застосування  максимальної  добової  дози

60 мг.

Панічні розлади. Рекомендованою дозою є 40 мг на добу. Лікування розпочинають з добової дози 10 мг, надалі щотижня добову дозу поступово підвищують на 10 мг залежно від ефективності та переносимості.  Лікування деяких хворих потребує застосування максимальної добової дози 50 мг. Щоб зменшити ризик посилення прояву симптомів панічного розладу, який може спостерігатися на початку лікування цього захворювання, рекомендується розпочинати лікування з невисокої дози препарату.

Препарат приймають 1 раз на день вранці, під час їди. Таблетку слід ковтати з необхідною кількістю води, не розжовуючи.

Лікування хворих на депресію або обсесивно-компульсивний розлад досить тривале, при цьому мінімальна тривалість терапії може становити кілька місяців, а при лікуванні панічних розладів – і більший термін.

Слід уникати раптової відміни препарату. Рекомендується режим поступового зниження дози препарату, що включає зменшення добової дози на 10 мг на добу з інтервалом у тиждень. У разі появи сильно виражених симптомів під час зменшення дози або після відміни лікування необхідно вирішувати питання про відновлення лікування у попередній дозі. Пізніше можна продовжити зниження дози, але у повільнішому темпі. Для профілактики нападів і підтримуючої терапії, необхідність якої лікар встановлює шляхом періодичного обстеження пацієнта, призначають мінімально ефективне для хворого дозування.

Лікування пацієнтів літнього віку: у людей літнього віку спостерігається деяке підвищення концентрації пароксетину у плазмі крові, проте воно не виходить за межі діапазону концентрацій у молодих людей. Лікування розпочинають зі звичайної початкової дози для дорослих, яку можна поступово збільшувати до 40 мг на добу.

У пацієнтів із нирковою недостатністю (кліренс креатиніну

 

Побічні реакції.

Побічні ефекти, наведені нижче, класифіковані за органами і системами та за частотою виникнення. Частота визначається: дуже поширені (≥ 1/10),

поширені (≥1/100,