Условия пользования

Дані умови є юридичною угодою між Вами та Poisklekarstv.com.ua (далі "Пошук Ліків"). Ці Умови використання застосовуються до веб-сайту (далі «Сайт») Poshuklikiv.com.ua, розташованого за адресою https://www.poshuklikiv.com.ua
 

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Загальні положення

  1. Вся інформація, розміщена на сайті, зібрана із загальнодоступних публічних ресурсів Мережі Інтернет і призначена виключно для ознайомлювальних цілей і не повинна бути використана в протизаконних цілях або служити приводом для ухвалення рішення, заснованого на ній.
  2. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому та залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
  3. Незнання правил не звільняє від необхідності виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами та необхідністю їх дотримання.
  4. Матеріали, позначені знаком «Топ» або «Реклама» публікуються на правах реклами.
  5. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, зазнані внаслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.

Використання сайту

Сайт ПошукЛіків дозволяє вам переглядати контент тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється. 
 

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. ПошукЛіків не гарантує точності та повноти матеріалів, що надаються на цьому Сайті. 
ПошукЛіків у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті ПошукЛіків не зобов'язується оновлювати їх.
ПошукЛіків за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. 
Ми не гарантуємо, не схвалюємо і не несемо відповідальності за будь-який продукт чи послугу, що рекламується або пропонується користувачам через Сайт або за будь-яким гіперпосиланням на сайті. 
Ми не будемо жодним чином контролювати будь-які операції між Вами та сторонніми постачальниками товарів чи послуг, фактична угода резервування та купівлі-продажу полягає безпосередньо між продавцями та покупцями.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, відгуків, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання.
 

Обробка персональних даних

З метою вирішення проблем описаних у відгуках або коментарях, а також для боротьби з накруткою негативного іміджу адміністрація сайту може надавати доступ до інформації про користувачів  третім особам  (IP-адреса, адреса електронної пошти, а також ім'я профілю).
 

Заключні положення

Діяльність адміністрації сайту здійснюється відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення розглядатимуться виключно у порядку, передбаченому законодавством України.
Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою https://www.poshuklikiv.com.ua/page/rules