О нас

Пошук ліків в Україні – агрегатор товарів аптечних мереж. На сайті ви зможете порівняти ціни на ліки, замовити та отримати їх у обраній аптеці.
На сторінці «Ліки» ви знайдете інструкцію з застосування, показання та протипоказання. Крім того, сервіс пропонує аналогічні препарати з тією самою діючою речовиною, у вас є можливість знайти більш дешевий аналог.
Сервіс пошуку ліків в аптеках України – це швидкий і зручний пошук лікарських препаратів в аптеках вашого міста. За допомогою нашого сервісу ви легко зможете дізнатися про наявність та ціну на ліки, а також знайти найближчу аптеку від вас, в якій вони знаходяться

Наша база містить 1 932 433 ліків в 16 702 аптеках

Щоб підключити нову аптеку, пройдіть за цим посиланням, з усіх інших питань звертайтеся на зворотний зв'язок. Будемо раді будь-якій критиці і побажанням про поліпшення роботи нашого сервісу.

Пошук ліків в аптеках України

Ми не продаємо медикаменти, ми надаємо інформацію про ціни й наявність ліків в аптеках України. З нами співпрацюють всі найбільші мережі України, щогодини надаючи нам актуальну інформацію.

Відгуки про ліки і аптеки

На сайті ви також зможете ознайомитися з відгуками на ліки або прочитати відгуки про аптеки. Не забувайте ділитися і своїми відгуками і думкою, вони дуже цінні для нашого проєкту і наших користувачів.