Лизорм инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Лизорм в ближайшей аптеке
Iнструкцiя
для медичного застосування препарату
Лізорм


Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Лізорм в більшості випадків дозволяє досягати повної ремісії при алергічних та аутоімунних захворюваннях. Дія фітоконцентрату спрямована на нормалізацію антитілопродукуючої функції і активності лімфоцитів та на розщеплення циркулюючих імунних комплексів, тобто на головні причини виникнення алергії або аутоімунного процесу. В результаті забезпечується надійний контроль над перебігом алергічних та аутоімунних захворювань. Крім того, Лізорм є потужним антиоксидантом з нормалізуючою дією як на перекисне окислення ліпідів, так і на рівень ферментів системи антиоксидантного захисту, а також активізує систему комплементу, що корегує функції імунітету, при алергічних захворюваннях, зокрема респіраторних. Застосування фітоконцентрату приводить до поступового зменшення реакції на алергени. Пригнічення механізмів алергії за сповільненим типом робить Лізорм ефективним при хворобах шкіри, які супроводжуються явищами запалення.
Дія Лізорма спрямована на ліквідацію причин виникнення алергічних та аутоімунних хвороб, що дозволяє позбутися їх назавжди, тоді як існуючі засоби лише гальмують патологію або забезпечують тимчасову ремісію.

Показання до застосування:
Лізорм дозволяє підвищити ефективність лікування всіх хвороб аутоімунного характеру: аутоімунний тиреоїдит, склеродермія, розсіяний склероз, системний червоний вовчак, васкуліти, міастенія, інсулінозалежний діабет, гломерулонефрит, хронічні гепатити та ін.

Спосіб застосування і дозування:
Приймати один-два рази на день по 30 - 70 крапель на 50 - 100 мл води в залежності від активності аутоімунного або алергічного процесу.

Побічнi ефекти:
Побічних ефектів Лізорма під час численних апробацій у клініках різного профілю не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Склад:
водно-спиртові екстракти листя кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), звіробою, золототисячника, суниці, чистотілу, квіток цмину, плодів аронії чорноплідної, кореня барбарису.