Такс-о-бид аналоги и цены

Всего найдено 233 аналога Такс-о-бид
Все аналоги Такс-о-бид подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Цефотаксим
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Такс-о-бид в ближайшей аптеке

Классификация лекарственного препарата Такс-о-бид

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Такс-о-бид совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: цефотаксим

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Такс-о-бид представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТАКС-О-БІД®

(TAX-O-BID)

 

Cклад:

діюча речовина: cefotaxime;

1 флакон містить цефотаксиму натрію у перерахуванні на цефотаксим 500 мг або 1000 мг.

 

Лікарська форма. Порошок для розчину для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби для системного застосування. Цефалоспорини та споріднені речовини. Код АТС J01D D01.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування бактеріальних інфекційних процесів, викликаних мікроорганізмами, які чутливі до цефотаксиму, а саме:

– інфекції дихальних шляхів (включаючи пневмонію, бронхіти, плеврити, абсцеси);

– інфекції ЛОР-органів (ангіни, отити);

– інфекції сечостатевої системи; 

– інфекції шкіри і м’яких тканин, кісток та суглобів (включаючи остеоміеліт);

– інтраабдомінальні інфекції (включаючи перитоніт);

– бактеремія, септицемія;

– інфекції центральної нервової системи (включаючи менінгіт, за винятком лістеріозного).

Профілактика інфекцій після хірургічних операцій на травному тракті, урологічних та акушерсько-гінекологічних операцій.

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до препаратів групи цефалоспоринів та інших бета-лактамних антибіотиків.

Підвищена чутливість до лідокаїну (при використанні у якості розчинника).

Внутрішньом’язове введення дітям віком до 2,5 року.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовують для внутрішньовенного струминного, краплинного та внутрішньом'язового введення.

Перед застосуванням препарату необхідно провести шкірні проби на чутливість до антибіотика ги лідокаїну.

Для внутрішньовенного струминного введення 1 г порошку розчинити у 8 мл стерильної воли для ін'єкцій. Вводити повільно протягом 3-5 хвилин.

Для внутрішньовенної інфузії 1 г порошку розчинити у 50 мл 0,9 % розчину нагрію хлориду або 5 % розчині глюкози. Тривалість внутрішньовенної інфузії становить

50-60 хвилин. Для внутрішньом'язового введення 1 г порошку розчиняють у 4 мл стерильної води для ін'єкцій або 1 % розчині лідокаїну та вводять глибоко у сідничний м'яз.

Флакон з препаратом ТАКС-О-БІД®  струшувати  до повного розчинення порошку. Для отримання прозорого безбарвного або ледь жовтуватого кольору розчину,  вільного від сторонніх часток.

Тривалість курсу лікуваня встановлюється індівідуально.

Дорослими і дітям з масою тіла 50 кг і більше призначають ТАК-О-БІД® у дозі 1 г кожні 12 годин. У тяжких випадках призначають препарат у дозі 1 г 3-4 рази на добу.

При неускладнених інфекціях, а також при інфекціях сечовивідних шляхів призначають внутрішньом’язово або внутрішньовенно у дозі 1 г кожні 12 годин; при неускладненій гострій гонореї призначають 1 флакон у дозі 1 г внутрішньом’язово 1 раз на добу або внутрішньовенно; при інфекціях середньої тяжкості призначають препарат у дозі 1-2 г кожні 12 годин; при тяжких інфекціях (менінгіт) призначають у дозі 2 г препарату внутрішньовенно кожні 6-8 годин.

Максимальна добова доза становить 12 г.

З метою профілактики інфекцій перед хірургічною операцією зазвичай вводити 1 г внутрішньом’язово або внутрішньовенно з початком операції, потім повторно вводити через 6-12 годин після операції. При виконані кесаревого розтину у момент накладання затисків на пуповину вводити 1 г препарату ТАКС-О-БІД® внутрішньовенно, повторно вводити 1 г через 6-12 год внутрішньом’язово  або внутрішньовенно.

При порушеннях функції нирок дозу препарату потрібно зменшити. При кліренсі креатиніну 10 мл/хв і менше добову дозу препарату зменшують удвічі.

Дітям з масою тіла до 50 кг препарат призначають у дозі 50-100 мг/кг маси тіла на добу, розподілений на 3-4 внутрішньом’язові або внутрішньовенні введення. При тяжких інфекціях (у тому числі мінінгіт) добову дозу збільшити до 100-200 мг/кг маси тіла і ввести 4-6 разів внутрішньом’язово або внутрішньовенно.

Для недошених дітей та дітей віком від 1-го тижня життя добова доза препарату становить 50 мг на 1 кг маси тіла, розподілена на дві рівні дози,  і вводиться внутрішньовенно.

Для дітей 1-4-го тижня життя добова доза препарату становить 50-100 мг на 1 кг маси тіла, розподілена на три рівні дози, і вводиться внутрішньовенно.

 

Побічні реакції.

У більшості випадків побічні дії при застосуванні препарату

ТАКС-О-БІД® не були тяжкими – діарея, блювання, нудота – переносилися пацієнтами, не потребуючи відміни. За частотою виникнення ця побічна дія становить

(³1/100 –