Тиогамма Турбо аналоги и цены

Всего найдено 106 аналогов Тиогамма Турбо
Все аналоги Тиогамма Турбо подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Тиоктовая кислота
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Тиогамма Турбо в ближайшей аптеке
Средняя цена
1469
817 – 2120 грн

Классификация лекарственного препарата Тиогамма Турбо

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Тиогамма Турбо совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: тиоктовая кислота

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Тиогамма Турбо представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ТІОГАМА® Турбо
(THIOGAMMA® Turbo)

Склад:
діюча речовина: α-ліпоєва кислота;
50 мл розчину містять 1,2 % меглюмінову сіль α-ліпоєвої кислоти 1167,70 мг (що відповідає
600 мг α-ліпоєвої кислоти);
1 мл розчину для інфузій містить меглюмінову сіль α-ліпоєвої кислоти 23,354 мг (що відповідає 12 мг α-ліпоєвої кислоти);
допоміжні речовини: меглюмін, макрогол 300, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група.
Засоби, що впливають на травну систему і метаболічні процеси. Код АТС А16А Х01.

Клінічні характеристики.
Показання.
Профілактика і лікування діабетичної та алкогольної полінейропатії, захворювання печінки (гепатити різної етіології, цироз печінки), інтоксикації (наприклад, солями тяжких металів), лікування і профілактика атеросклерозу.

Протипоказання.
– Підвищена чутливість до α-ліпоєвої кислоти або до інших компонентів препарату;
– стани, які можуть призводити до лактоацидозу;
– вагітність і годування груддю (через відсутність клінічного досвіду);
– значні порушення функції нирок і печінки;
– дитячій вік (через відсутність клінічного досвіду).

Спосіб застосування та дози.
Препарат вводять безпосередньо з флакона (тобто без розчинника) у вигляді внутрішньовенної краплинної інфузії дорослим у дозі 600 мг на добу (вміст 1 флакона) протягом щонайменше 30 хвилин.
У зв’язку з тим, що α-ліпоєва кислота чутлива до дії світла, флакони слід зберігати в картонній упаковці до безпосереднього їх застосування.
На початку курсу лікування препарат Тіогама® Турбо вводять внутрішньовенно. Курс лікування – 2 - 4 тижні. Надалі можна продовжити прийом препарату a-ліпоєвої кислоти в таблетках у дозі 600 мг на добу.

Побічні реакції.
З боку нервової системи та органів чуття: дуже рідко можливі судоми, диплопія, зміни або порушення смакових відчуттів.
З боку системи крові: геморагічні висипання (пурпура), тромбофлебіт.
Алергічні реакції: свербіж, кропив’янка або екзема в місці ін’єкції, системні алергічні реакції, анафілактичний шок.
Інші: зниження рівня цукру в крові, гіпоглікемія, запаморочення, припливи, підвищена пітливість, головний біль, погіршення зору, нудота, блювання, біль у ділянці серця, тахікардія. Після швидкого введення препарату можливе відчуття стискання в голові, пригнічення дихання, але ці явища спонтанно зникають.

Передозування.
Симптоми: можливі нудота, блювання, головний біль. Клінічний токсикологічний профіль може на початку спричинити психомоторне збудження або запаморочення і загалом пов'язаний з такими наслідками, як генералізовані епілептичні напади та розвиток лактоацидозу. При застосуванні великих доз α-ліпоєвої кислоти були повідомлення про такі інтоксикаційні наслідки, як гіпоглікемія, шок, гострий некроз скелетних м’язів, гемоліз, дисеміноване внутрішньосудинне згортання (DIC), пригнічення функції головного мозку та розлади внутрішніх органів.
Терапевтичні заходи у випадку інтоксикації.
При підозрі на тяжку інтоксикацію α-ліпоєвою кислотою пацієнта необхідно негайно госпіталізувати і розпочати загальні терапевтичні заходи, передбачені на випадок отруєння (зокрема стимуляцію викликати блювання, промивання шлунка, застосування активовованого вугілля тощо). Лікування генералізованих епілептичних нападів, лактоацидозу та інших наслідків інтоксикації, що загрожують життю, потрібно проводити відповідно до сучасних принципів інтенсивного лікування та залежно від симптомів. Переконливих переваг застосування гемодіалізу, гемоперфузії та фільтраційних методик прискореного виведення a-ліпоєвої кислоти досі не доведено.

Застосування в період вагітності або годування груддю.
Немає достатнього досвіду застосування препарату в період вагітності або годування груддю, тому його не слід призначати у ці періоди.

Діти.
Ефективність і безпека застосування препарату дітям не встановлені, тому його не призначають цій віковій категорії пацієнтів.

Особливості застосування.
При застосуванні препарату Тіогама® Турбо використовують світлозахисні чорні пакети (див. картонну упаковку), які одягають зверху на флакон при введенні препарату внутрішньовенно.
При проведенні терапії препаратом Тіогама® Турбо хворим на цукровий діабет необхідно регулярно контролювати рівень глюкози в крові. В окремих випадках потрібно зменшити дози цукрознижувальних засобів, щоб запобігти розвитку гіпоглікемії.
На початку лікування полінейропатії через регенераційні процеси можливе короткочасне посилення парестезій з відчуттям «повзання мурашок».
Попередження: пацієнтам, які приймають препарат Тіогама® Турбо, слід утримуватися від вживання алкоголю, тому що під дією останнього знижується терапевтична активність α-ліпоєвої кислоти та це єзначним фактором ризику розвитку та прогресування полінейропатії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Особливих застережень немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші взаємодій.
α-ліпоєва кислота взаємодіє з іонними комплексами металів (наприклад з циспластином), тому Тіогама® Турбо може знижувати ефект циспластину. З молекулами цукру α-ліпоєва кислота утворює важкорозчинні комплексні сполуки. Таким чином, розчин α-ліпоєвої кислоти несумісний з розчином глюкози, розчином Рінгера та з розчинами, що можуть реагувати з дисульфідними або SH-групами.
Не можна застосовувати разом з препаратами, що містять метали (наприклад з препаратами заліза, магнію).
a-ліпоєва кислота посилює дію інсуліну та пероральних гіпоглікемізуючих засобів.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. α-ліпоєва кислота є речовиною, що синтезується в організмі і виконує роль коензиму в окислювальному декарбоксилюванні α-кетокислот; відіграє важливу роль у процесі утворення енергії в клітині. Сприяє зменшенню рівня цукру в крові та збільшенню кількості глікогену в печінці. Нестача або порушення обміну α-ліпоєвої кислоти внаслідок інтоксикацій або надлишкового накопичення деяких продуктів розпаду (наприклад, кетонових тіл) веде до порушення аеробного гліколізу. α-ліпоєва кислота може існувати у двох фізіологічно активних формах (окислена та відновлена), яким притаманна антитоксична та антиоксидантна дії. α-ліпоєва кислота впливає на обмін холестерину, бере участь у регулюванні ліпідного та вуглеводного обмінів, поліпшує функцію печінки (внаслідок гепатопротекторної, антиоксидантної, дезінтоксикаційної дій). За фармакологічними властивостями α-ліпоєва кислота подібна до вітамінів групи В.
Фармакокінетика. a-ліпоєва кислота зазнає значних змін при первинному проходженні через печінку. Спостерігаються значні міжіндивідуальні коливання в системній доступності a-ліпоєвої кислоти. Виводиться нирками переважно у вигляді метаболітів. Утворення метаболітів відбувається в результаті окислення бокового ланцюга та кон'югації. Період напіввиведення препарату із сироватки крові становить 10 - 20 хв.

Фармацевтичні характеристики.
Основні фізико-хімічні властивості: розчин жовтуватого або зеленувато-жовтого кольору.

Несумісність.
Розчин α-ліпоєвої кислоти не сумісний з розчином глюкози, розчином Рінгера та розчинами, що можуть реагувати з дисульфідними або SH-групами.
Не можна застосовувати разом з препаратами, що містять сполуки металів (наприклад, з препаратами заліза, магнію).

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.
Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.
Зберігати в недоступному для дітей місці. Флакони зберігати у картонній упаковці до безпосереднього їх застосування.

Упаковка.
1 флакон або 10 флаконів по 50 мл разом із захисним(и) чорним(и) пакетам(и) у картонній коробці.

Категорія відпуску.
За рецептом.

Виробник.
Вьорваг Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина.
Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ, Німеччина.

Місцезнаходження.
Кальверштрасе, 7, 71034 Бьоблінген, Німеччина.
Індустріштрассе 3, 34212 Мелсунген, Німеччина.